Duben 2012

The end of story...

22. dubna 2012 v 11:13 | Kira Smile
Končím.Stejně sem skoro nikdo nechodí.Mám další tři blogy,které jsou o hodně úspěšnější,navštěvovanější i přesto,že je mám kratší dobu.Prostě si myslím,že bylo skoro zbytečné tenhle blog zakládat.Sice párkrát sem přišlo třeba 50 lidí denně,ale to se moc nestávalo.Takže,

THE END


Avril and Evan visiting Mattel Children's Hospital UCLA - 05. 04. 2012

8. dubna 2012 v 15:05 | Kira Smile |  Photos-from events
Avril a Evan ve čtvrtek navštívili nemocné děti v nemocnici Mattel Children's Hospital UCLA. Tam se dozvěděli o programu terapie hudbou a společně s dětmi vytvořili i nějakou cool písničku. Ta by se měla společně s videem a dalšíma fotkama objevit během následujících dní.


Singer Avril Lavigne visits Pleasanton Safeway to launch campaign for disabled

8. dubna 2012 v 14:59 | Kira Smile |  News
Všichni zákazníci obchodu Safeway byli v úterý při nákupu svých potravin obslouženi slavnou popovou hvězdou Avril Lavigne. Ta se zúčastnila tohoto projektu, aby pomohla zvýšit tržby národní sbírky pro postižené.
Ukázala, že na takovéhle věci není příliš namyšlená hvězdička. Úplně normálně totiž tato 27-letá kráska dávala lidem potraviny do pytlíkových boxů.
"Avril je tak super. Vkládáním potravin do pytlíků ukázala, že je jako jedna z nás," řekla Haley Dean, slečna z prvního ročníku střední školy v Pleasantonu.
Dean slyšela o zpěvaččině překvapení od svojí matky chvíli před samotnou akcí. Do obchodu se stihla ještě svést se dvěma kamarády, kteří jsou taktéž velcí fanoušci Lavigne.
Lavigne, zpěvačka nominovaná na osm cen Grammy, se zastavila v Safeway na Bernal Avenue, aby pomohla spustit každoroční podporu programu pro lidi žijící s postižením. Tento program spolupracuje především s nadacemi Easter Seals a Special Olympics.
Součástí kampaně byla i speciální akce umožňující zákazníkům, kteří věnovali na charitu pět dolarů, shlédnout zákulisní videa s Avril.
Lavigne, která založila vlastní nadaci ve prospěch postižených lidí, na akci dokonce promluvila na dočasně postaveném podiu společně s manažery ze Special Olympics a Easter Seals.
"Jsem poctěna, že tady můžu být," řekla kanadská hvězda, která už jako dítě vystupovala v kostele.
ZDROJ:
Gallery

1. dubna 2012 v 14:38 | Kira Smile

GALLERYBlendy od avril-avrilka-lavigne.blog.cz

1. dubna 2012 v 12:55 | Kira Smile
Ajinka mi vyrobila 4 blendy s Avril.Jsou opravdu krásné,moc za ně děkuju!!


Avril Lavigne On Her Favorite New Nail Trend & The Next Color She Will Dye Her Hair

1. dubna 2012 v 12:35 | Kira Smile |  News
Nahrávací studio, letadlo, auto, zákulisí - všechno tohle jsou místa, kde si nyní Avril Lavigne dělá nehty se svojí novou řadou trendy nehtových pásků Sally Hansen.
Zpěvačka, skladatelka, návrhářka a módní guru spolupracuje se Sally Hansen, aby vytvořila limitovanou edici nálepek na nehty. Založené především na barvách a vzorech, které miluje, Avril navrhla 12 vzhledů samolepících proužků na nehty, které budou v prodeji od dubna.
Ale pozor - Sally Hansen a její spolupracovníci tento produkt neradi zazývají jako samolepky. "Nejsou to samolepky," řekla Avril, "Jsou to opravdové proužky z laků na nehty."
Navrhovací proces začal zhruba před rokem. Avril vysvětlila: "Měli jsme setkání v konferenční místnosti.... což bývá vždycky legrace. Ale když jsem viděla ten výsledný produkt, pomyslela jsem si, že to je úžasné."
Avril byla fanoušek nalepovacích proužků na nehty ještě předtím než měla vlastní kolekci. "Miluju je, protože nemám moc času na to, abych si dělala nehty. A tohle si můžu udělat prakticky kdekoliv." Nečekáte, až to zaschne, žádné šmouhy, žádné problémy - to jsou asi nejdůležitější věci, když si vyděláváte zpěvem a hraním na kytaru na podiu před tisíci fanoušky.
Ještě před vydáním samotné kolekce bylo spoustu dohadování mezi Avril a týmem Sally Hansen. "Chtěla jsem stále více barev," řekla Avril. V období, kdy během turné měla zelené proužky ve vlasech, chtěla neonově zelené proužky na nehty, co by jí ladily k vlasům. A její další barva vlasů? "Myslím, že půjdu do modré... Nevím proč, ale miluju modrou."
Kromě jejích proužků na nehty nemá zpěvačka mnoho návyků co se krásy týče. "Myslím, že bych pravděpodobně zemřela bez svojí černé tužky na oči, ale kromě toho si vystačím s jednoduchostí." Slavná zpěvačka ani nechtěla nechat manikérku, aby jí proužky nasadila. "Ráda si je dělám sama," řekla ostýchavě. "Mám na to svojí vlastní techniku, takže to mám rychle hotové. Navíc je to zábava."
ZDROJ:

Avrilina zpráva z Twitteru 162

1. dubna 2012 v 12:34 | Kira Smile |  Twitter Messages
Včera: "Dneska ve studiu pohneme zadkama! Hahahaha. Pracujeme tvrdě, hrajeme tvrdě!"
Včera: "Nahráváme další vokály... Ve tři ráno. Ha!"
Dnes: "Už zbývají jenom dva dny v nahrávacím studiu. Nemůžu uvěřit tomu, jaká to byla zábava."
ZDROJ:

Avril's new music is "purely magical"

1. dubna 2012 v 12:33 | Kira Smile |  News
LA Reid (doufám, že není třeba ho nijak představovat) včera nazval Avrilino připravované album "purely magical".
Avril napsala na twitteru, že byla nadšená, když viděla jednoho ze svých oblíbených lidí, čímž měla na mysli L.A.Reida. Ten na to odpověděl: "Moje holka Avril Lavigne je prostě úžasná a velmi roztomilá... a její hudba? Čistě kouzelná!!!..."
Avril mu ukazovala svoje nové písně na další album. Jak sama před pár dny informovala, ve studiu už tráví jen tenhle víkend! :)
ZDROJ: