Rozhovor o Forbidden Rose

1. října 2011 v 11:15 | Kira Smile |  Interviews

O parfému Forbidden Rose

Co tě inspirovalo k tvaru flakonku?

Avril: Co se týče flakonu pro Forbidden Rose, chtěla jsem přijít s něčím jedinečným. Pro můj první parfém Black Star, se stala logicky obalem hvězda. Pro Forbidden Rose je flakon vyšší a fakt originální. Uzávěr je taky speciální, protože má tvar černé růže. Forbidden Rose má na hrdle navlečený krásný prstýnek s motivem ostnatého drátu, který můžeš nosit jako pravý šperk.

A ten prsten - to byl tvůj nápad?

Avril: Můj první parfém Black Star má prstýnek zdobený ostny. A tak jsem chtěla dodržet tradici i u Forbidden Rose.

Jak ses zapojila do výroby parfému? Vybírala tóny, balení i jméno?

Avril: Na přípravě parfému jsem se podílela ve všech směrech. Byla jsem u míchání vůně, mluvila jsem do designu lahvičky i do celkového vzhledu balení, stejně jako jsem spoluvytvářela i poslání které na trh můj parfém přináší. Zasahovala jsem navíc i do reklamy přepravenou pro tisk i televizi.

Jaký je rozdíl mezi oběma tvými parfémy?

Avril: V zásadě Forbidden Rose moc hezky navazuje na Black Star. Ta měla poselství dotýkat se hvězd a následovat svoje sny. Forbidden Rose je celá hlavně o odhodlání objevovat nové o posouvání zapovězených hranic a absolutně o svobodě. Blck Star je ovocno-květinová vůně, která tě nadchne růžovým ibiškem a tóny čokolády. Forbidden Rose kromě ovoce a květin obsahuje ještě dřevité tóny a okouzlí tě červené jablko ve spojení s bílým lotosem.

Jaké jsou tvé sny a přání?

Avril: Naplňuje mě hudba. V tom bych ráda pokračovala co nejdýl. Příprava parfému mě taky nadchla a navíc mám svou oděvní značku Abbey Dawn. Mimo to bych se ráda vrhla i na herectví, ale hudba bude vždycky moje jediné Nr. 1!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama