Rozhovor o Deryckovi,navrhování a hudbě

10. října 2011 v 21:11 | Kira Smile |  Interviews

Máš za sebou rozvod s Deryckem,jaký máte teď vztah?

Po pravdě lepší než, když jsme byli manželé. Jeho třicátiny jsme oslavili společně a bylo to skvělý. Zůstali jsme kámoši a doufám, že to tak bude napořád.

Spekuluje se, že vaše menželství ztroskotalo, protože ti byl Deryck nevěrný...

Ať si každý myslí, co chce. Prožili jsme spolu krásný kus života a nebudu na Derycka házet špínu. Jen jsme si budoucnost představovali každý jinak a to pak nemá cenu jeden druhého brzdit.

Od roku 2002, kdy vyšlo tvé první album Let Go, jsi dost změnila image...

Jsem starší a objevila jsem v sobě ženskost. Když mi bylo 18, hledala jsem samu sebe, byla jsem divoká a nespoutaná, teď jsem to snad skutečně já, i když nikdy nevíš...(smích)

Máš i svou značku oblečení...

Jsem ráda, že jsi to zmínila, protože značka Abbey Dawn hodně souvisí s mými začátky. Navrhuji hlavně oblečení, které jsem tehdy nosila, takže hodně lebek, zebřích pruhů a hvězd.

Nesmím zapomenout na parfém...

Když to takhle vyjmenuješ postupně, tak to vypadá, že nedělám nic jiného, než něco navrhuji. Parfém je pro všechny holky, které jsou sebevědomé a umí se odvázat.

Je v módě něco, na čem ujíždíš?

V létě jsou to určitě sluneční brýle. Mám jich stovky. Značkových mám málo, nejraději je nakupuji u stánků, kde jedny stojí dolar.(smích)

Co říkáš na zpěvačky, které se objevily v poslední době, jako Katy Perry, Lady GaGa nebo Kesha?

Je zajímavé pozorovat, jak se šoubuznys mění. Teď je jedno, jestli umí holka zpívat, důležité je, jestli si na sebe vezme něco, co vám vyrazí dech a zapomenou, jak zpívá! (smích) Ale z Keshy jsem nadšená! U jejích textů se vždycky strašně nasměju...

Po delší době jsi vydala novou desku, jak bys nám ji představila?

Mám z ní fakt radost. Psala jsem si vlastní hudbu, takže příprava trvala dlouho. Šlo mi hlavně o to, by skladby nebyly o ničem, ale aby si v nich každý něco našel. Snad se to podařilo...

Na této desce jsou texty písniček mnohem hlubší, než na těch předchozích...

Ono je strašně jednoduché napsat text, ve kterém si dělám srandu z kluků nebo aoutorit, ale napsat něco, co má smysl, je mnohem težší. Musíš nejdřív získat zkušenost, což se mi podařilo i v tom dobrém, i v tom zlém.

Co jinak ráda děláš ve volném čase?

Jsem jako každá jiná holka. Miluju chodit do kina, nakupovat a hlavně vařit.

Vaříš? Co nejraději? Nekdě jsem slyšela, že jsi vegetariánka...

Jo, byla jsem, ale omezila jsem to a jím hlavně ryby. Miluju domácí polévky a saláty. Pořád se snažím jíst aspoň trochu zdravě, i když se to někdy nepodaří.

Je něco, bez čeho by ses v životě neobešla?

Asi nikoho nepřekvapím, kdž řeknu, že bez muziky, ale nesmí zapomenout ani na rodinu a černou tužku na oči. Bez ní si připadám jako nahá.(smích)

Co plánuješ do budoucna?

Nerada plánuju, nechávám se pořád překvapovat a snažím se žít přítomností. Nejhorší pocit totiž je, když s něčím počítáš, těšíš se a ono to nevyjde...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama